دایا دنتال

کلینیک دندان پزشکی

تمامی خدمات دندانپزشکی توسط کادر مجرب و متخصص اعم از ایمپلنت، ارتودنسی، جراحی لثه و فک و صورت، پروتزهای دندانی، درمان ریشه، ترمیمی و زیبایی، سفید کردن دندان و همچنین دندانپزشکی کودکان به صورت تخصصی ارائه می گردد.

ما برای زیبایی و سلامت دندان های شما ارزش قائلیم.

هدف از راه اندازی مرکز دایا ارائه کلید خدمات دندانپزشکی به بیماران عزیز جهت رسیدن به لبخندی زیبا می باشد. چرا که لازمه رسیدن به لبخندی زیبا در درجه اول داشتن دندان ها بافتهای اطراف دندانی(لثه) سالم است که ما سعی کرده ایم هم برای بزرگسالان و هم کودکان این امکان را فراهم نماییم که بهترین خدمات دندانپزشکی را با بهترین متریال و دستگاه های روز دنیا از جمله لیزر دندانپزشکی دریافت نمایند با این هدف مجموعه کاملی از خدمات دندانپزشکی در فضایی آرام و رویایی ارائه می شود تا رویای لبخند زیبا را برایتان به واقعیت تبدیل کنیم چون شعار این مرکز همین است که (لبخند رویایی یک واقعیت است!)

دایا دنتال

دندان پزشکی کودک

دندان پزشکی کودکان به کودکان زیر پانزده سال اختصاص می یابد . در این بازه سنی کلیه اقدامات لازم برای پیشگیری انجام می گیرد تا کودک در سنین بزرگسالی دچار ناهنجاری های حاد ، بیماری های دهان و دندان نشود . اولین تجربه کودک از دندان پزشکی بسیار مهم است بنابراین سعی کنید کودک را به نزد پزشکی ببرید که بتواند تجربه خوبی از دندان پزشکی در ذهن کودک بسازد و برای دفعات بعد کودک ترسی برای مراجعه به دندان پزشکی نداشته باشد .

ترمیم و زیبایی

زیبایی شناختی یک زیرشاخه و تخصص اصلی در دانش نوین دندانپزشکی است. در این رشته به کمک مواد، تجهیزات و تکنیک های خاصی اقدام به زیباسازی دندان ها میشود. در واقع هر چه در این فیلد دندانپزشکی صورت میگیرد به منظور دستیابی به یک طرح لبخند ایده آل و بینظیر است.

  • بلیچینگ، کامپوزیت، لمینت دندان
  • ارتودنسی دندان
  • ایمپلنت دندان
  • جراحی و تغییر شکل لثه
  • اصلاح طرح لبخند
  • و …

خدمات درمانی

تخصص درمان ریشه یا اندودنتیست یکی از اصلی ترین متخصصین حفظ و نجات دندان ها در حوزه ی دندان پزشکی است .دندان درد تجربهٔ خوشایندی نیست. بسیاری از افراد تجربه بد دندان‌درد را در طول زندگی خود داشته‌اند. برای درمان دندان‌درد به طور عمومی به دندان‌پزشکان مراجعه صورت می‌گیرد. متخصص درمان ریشه ( root canal specialist) فردی است که می تواند برای شما درمان ریشه دندان که در اصطلاح عام “عصب کشی” نامیده می شود را به نحو احسن انجام دهد.

ارائه خدمات بی نظیر همراه با تخفیف های همیشگی

خدمات درمانی

ارائه تخفیف برای خدمات درمانی دهان و دندان

عصب کشی + ترمیم (پر کردن و روکش)

۱۰ درصد تخفیف

خدمات زیبایی

ارائه تخفیف برای خدمات زیبایی دهان و دندان

لمینت بالای هشت واحد

یک میلیون تومان تخفیف

کامپوزیت بالای هشت واحد

دو واحد تخفیف

جرم گیری و بلیچینگ

جرم گیری رایگان

هنوز مطمئن نیستی؟

ما برای زیبایی لبخند شما تلاش میکنیم. همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۰ در خدمت شما هستیم.

شما میتوانید برای رزرو وقت، از تلفن های پایین صفحه استفاده کنید یا اینکه روی آیکون زیر کلیک کنید و رایگان وقت مشاوره بگیری.

دکتر امین فلاحی:

دندان پزشک و مدیر مجموعه

سوالات متداول

جدای ارائه پکیج های تخفیف دار، امکان پرداخت قسطی نیز هست. البته این را به یاد داشته باشید که تضمین کیفیت خدمات همواره وجود دارد.

تمامی راه های ارتباطی موجود بر روی سایت همواره فعال میباشد. چه ایمیل و تلفن تماس چه مراجعه حضوری. ولی راه پیشنهادی ما؛ استفاده از اینستاگرام و ارتباط مستقیم با ادمین هست. تمام راه های ارتباطی رو هم دقیقا میتونید اینجا ببینید.

یکی از سازمان هایی که ما، همکاری مداوم داریم، آموزش و پرورش هست. اما برای آگاهی از شرایط این سازمان و یا سازمان های دیگر، اگر تماس بگیرید عالی میشه.