دایا بیوتی - کلینیک پوست، مو و زیبایی

تمامی خدمات پوست و مو توسط کادر مجرب و متخصص اعم از زریق فیلر(ژل) جهت متناسب سازی اجزای صورت ،مزوتراپی جوانساز، روشن کننده، ضد لک، رفع ریزش مو , میکرونیدلینگ RF ویواسه، جوانساز، لیفتینگ، برطرف کننده اسکار آکنه و زخم ومشاوره پوست و مو انجام می شود.

خدمات پوست و مو و لیزر و زیبایی

میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ

مزونیدلینگ نیز یکی از چندین روش مختلفی است که در جهت جوانسازی پوست از آن استفاده می شود. در این روش با استفاده از سوزن هایی که به طور سطحی و آرام وارد پوست می شوند، پوست تحریک می شود تا عمل کلاژن سازی بیشتر انجام شود.این روش تقریبا شبیه به همان روش میکرونیدلینگ است اما با تفاوت های این دو روش این است که سوزن ها در این روش بسیار سطحی تر وارد پوست می شوند.

تزریق بوتاکس

بوتاکس یکی از بهترین راه های کاهش چین و چروک است. بوتاکس باعث می شود عضلات از کار بیفتند، بنابراین از شر چین و چروک های بدن و صورتتان خلاص می شوند. با گذشت زمان و قرار گرفتن در معرض آفتاب، عضلات منقبض شده و باعث ایجاد چین و چروک می شوند، اما بوتاکس آنها را نرم می کند. بوتاکس همچنین برای کمک به سفت کردن پوست روی پیشانی، و بالا بردن ابرو توصیه می شود.

تزریق ژل و فیلر

کلاژن ماده اصلی موجود در فیلرها و ژل ها است. کلاژن ها پروتئین هایی هستند که خاصیت ارتجاعی و الاستیسیته پوست را حفظ می کنند و در نتیجه نقش مهمی در جوانسازی پوست ایفا می کنند.

  • برجسته نمودن لب ها
  • رفع عیوب چانه، فک و بینی
  • جوانسازی پوست با تزریق کلاژن
  • پر کردن خط لبخند
  • رفع گودی های عمیقی که بر اثر مشکلات پوستی مانند سالک و آکنه ایجاد شده اند
  • حجیم کردن نواحی مانند سینه و باسن

مزو تراپی

مزوتراپی یک روش درمانی غیر جراحی برای جوان سازی پوست است که با هدف کاهش مشکلات پوستی در صورت و بدن انجام می شود. از روش درمانی مزوتراپی می توان برای جوان سازی صورت، گردن و زیر چشم و همچنین برای درمان مشکلات رایج مانند ریزش مو استفاده کرد. درمان مزوتراپی شامل تزریق اسید هیالورونیک به طور مستقیم به مزودرم (لایه میانی پوست) است. این کار با تحریک تولید کلاژن و افزایش الاستین پوست موجب تغذیه و جوان سازی آن می شود و متابولیسم پوست شما را تحریک می کند.

ویواآسه آر اف

یکی از راههای جوانسازی پوست استفاده از آر اف فرکشنال می باشد که در این تکنیک دیگر از امواج مضر نوری استفاده نشده و امواج آر اف  جایگزین آن خواهد شد در انجام آر اف فرکشنال اپیدرم پوست آسیبی نخواهد دید و حرارت دستگاه فقط در قسمت عمقی پوست اثر می گذارد .دستگاه آر اف فرکشنال یا میکرونیدلینگ یکی از بهترین و بی خطر ترین راهها برای جوانسازی پوست می باشد که تاثیر گذاری آن نسبت به دستگاهها و روش های دیگر ۳ برابر می باشد  آر اف ها با تحریک کلاژن سازها و ترمیم کلاژن ها باعث سفت شدن پوست می شود و به نوع دیگری فرآیند بازسازی پوست را در جریان می سازند.

لیزر

اصلاح موهای زائد خصوصا برای بانوان همواره یک دغدغه به شمار آمده و افراد برای حذف این موها از بدن خود و داشتن پوستی صاف، یک دست و زیبا راه های مختلف و دشوار زیادی را امتحان می کنند.اگر از روش های سنتی و قدیمی مانند اصلاح، موچین، انواع کرم ها و  اپیلاسیون برای از بین بردن موهای زائد خود راضی نیستید، انجام لیزر موهای زائد می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

همین حالا تخفیف بگیر

تخفیف ویژه لیزر فول بادی، با جدیدترین دستگاه روز دنیا

خدمات متفاوت ما

خدمات خاص و ویژه دایا بیوتی

ارائه خدمات متفاوت و متمایز ...

لیزر سوپرانو پلاتنیوم پلاس

جدیدترین، سریع ترین و موثرترین دستگاه لیزر در فرایند لیزر موهای زائد برای انواع پوست و مو با رنگ های مختلف می باشد. این دستگاه مجهز به سیستم خنک کننده بسیار قوی TEC می باشد که می تواند با وجود این قابلیت با توان بالا بدون ایجاد درد و سوختگی لیزر را روی سطح پوست اعمال نماید.

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی CO 2 را دقیقاً زیر سطح پوست تزریق می کند، بدن این مسئله را کمبود اکسیژن تعبیر می کند و با افزایش جریان خون و فاکتورهای رشد مانند VEGF (فاکتور رشد اندوتلیال عروقی) به آن پاسخ می دهد، به عنوان مثال تولید رگ های خونی جدید را افزایش می دهد. این کار باعث افزایش اکسیژن و مواد مغذی به منطقه تحت درمان شده و گردش خون را بهبود می بخشد و در نتیجه ترمیم سلول ها انجام می شود. افزایش غلظت اکسیژن باعث بهبود احتباس آب یا تورم در ناحیه نیز می شود. همچنین در پوست باعث کاهش خطوط ریز، چین و چروک و علائم ارتجاعی می شود، در نتیجه این افزایش جریان خون باعث تحریک کلاژن می شود، که به تدریج سبب جوانسازی پوست و کاهش تیرگی زیر چشم می گردد. پس از چند ماه با اانجام کربوکسی تراپی مجدد، میزان مندگاری نیز افزایش می یابد.

درمان ریزش مو با مزوتراپی

مزوتراپی مو شامل فرایندی است که در آن داروهای مورد نیاز جهت کاهش ریزش مو به طور مستقیم به پوست سر فرد تزریق می شوند. به این ترتیب این روش بر روی اپیدرم، بافت پوست، گردش خون و سیستم ایمنی و عصبی فرد اثر می گذارد و مانع ریزش مو ها می شود. هدف از انجام این درمان ترمیم و افزایش میکروسیرکولاسیون در پوست سر، تأمین مواد مغذی، کاهش سرعت کوچک شدن فولیکول ها و تحریک رشد مو است. این روش ادعا می کند از طریق تزریق برخی مواد شیمیایی و ترکیبات می تواند رشد مو را تحریک کرده و سر را به تولید جدید مو تشویق کند.

فیس آپ

در واقع این روش نوعی از روش میکرودرم است. البته فیس آپ پیشرفت هایی در زمینه انجام و مزایایی نسبت به روش میکرودرم دارد. در این روش تمامی بخش های پوست صورت پاکسازی و نیز لایه برداری می شود و هرگونه مشکلاتی که در این بخش وجود داشته باشد تا حد زیادی محو می شود. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که دستگاه فیس آپ در مناطق دیگری از بدن به جز صورت نیز قابل استفاده است.

ما منتظر حضور شما هستیم

ما برای زیبایی و آرامش شما تلاش میکنیم.

همه روزه، از ساعت ۱۰ تا ۲۰، برای خدمت رسانی به شما، آماده هستیم.